У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рубіжне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Рубіжне:

Розклад поїздів по станції Рубіжне включає в себе 10 поїздів за такими напрямками як Лисичанськ, Ужгород, Попасна, Хмельницький, Жмеринка-Пас., в сумі зі станції Рубіжне можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Лисичанськ - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 54 хв і прибуває в пункт призначення о 04 г 15 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 21 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Рубіжне.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Рубіжне, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
045Л Ужгород Лисичанськ 03.50 4 хв  03.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 07.11 4 хв  07.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
020КЛ Київ Попасна 09.21 8 хв  09.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 13.22 5 хв  13.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 13.22 5 хв  13.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Лисичанськ 15.06 5 хв  15.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 15.28 5 хв  15.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Лисичанськ Жмеринка 15.28 5 хв  15.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Д Лисичанськ Одеса 17.22 5 хв  17.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
020ДП Попасна Київ 20.40 6 хв  20.46 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Рубіжне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рубіжне