У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рубці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рубці:

Актуальний розклад електричок по станції Рубці містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рубці з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Святогірськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 15 хв до пункту призначення Святогірськ. Найближчі станції та зупинні пункти Яцька, Овочева. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рубці відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Святогірськ - Куп'янськ-Вузловий, Куп'янськ-Вузловий - Святогірськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рубці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6482 Святогірськ Куп'янськ 04.58 1 хв  04.59 Курсує щоденно - переглянути
6481 Куп'янськ Святогірськ 10.09 1 хв  10.10 Курсує щоденно - переглянути
6486 Святогірськ Куп'янськ 17.33 1 хв  17.34 Курсує щоденно - переглянути
6487 Куп'янськ Святогірськ 22.14 1 хв  22.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рубці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рубці