У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рудня:

Актуальний розклад електричок по станції Рудня містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рудня з такими станціями і населеними пунктами як Виступовичі, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 28 хв до пункту призначення Коростень. Найближчі станції та зупинні пункти Бережесть, Виступовичі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рудня відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Виступовичі - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рудня відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6450 Коростень Виступовичі 10.35 1 хв  10.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6453 Виступовичі Коростень 14.04 1 хв  14.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6455 Виступовичі Коростень 15.27 1 хв  15.28 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рудня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рудня