У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сад,Херсонська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сад:

Актуальний розклад електричок по станції Сад містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сад з такими станціями і населеними пунктами як Херсон, Вадим. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 42 хв до пункту призначення Вадим. Найближчі станції та зупинні пункти Семафор, Великі Копані. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сад відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Херсон - Вадим, Вадим - Херсон. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сад відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6578 Вадим Херсон 05.54 2 хв  05.56 Курсує щоденно - переглянути
6573 Херсон Вадим 09.45 2 хв  09.47 Курсує щоденно - переглянути
6574 Вадим Херсон 17.41 2 хв  17.43 Курсує щоденно - переглянути
6577 Херсон Вадим 21.40 2 хв  21.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сад можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сад,Херсонська обл.