У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сади-6
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сади-6:

Актуальний розклад електричок по станції Сади-6 містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сади-6 з такими станціями і населеними пунктами як Недогарки, Бурти, Світловодськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 30 хв до пункту призначення Світловодськ. Найближчі станції та зупинні пункти Сади-5, Недогарки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сади-6 відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Недогарки - Світловодськ, Світловодськ - Недогарки. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сади-6 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6954 Бурти Недогарки 10.58 1 хв  10.59 Курсує щоденно - переглянути
6955 Недогарки Бурти 12.59 1 хв  13.00 Курсує щоденно - переглянути
6958 Світловодськ Недогарки 19.43 1 хв  19.44 Курсує щоденно - переглянути
6959 Недогарки Світловодськ 20.29 1 хв  20.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сади-6 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сади-6