У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Санкт-Петербург-Вітебський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Санкт-Петербург-Вітебський:

Розклад поїздів по станції Санкт-Петербург-Вітебський включає в себе 6 поїздів за такими напрямками як Харків-Пас., Київ-Пас., Кишинів, в сумі зі станції Санкт-Петербург-Вітебський можна виїхати за 3 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 16 г 10 хв і прибуває в пункт призначення о 20 г 37 хв, час у дорозі при цьому становить 1 д 4 г 27 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Санкт-Петербург-Вітебський.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Санкт-Петербург-Вітебський, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Санкт-Петербург-Вітебський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Санкт-Петербург-Вітебський