У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сеньківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сеньківка:

Актуальний розклад електричок по станції Сеньківка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сеньківка з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Тополі. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 04 хв до пункту призначення Тополі. Найближчі станції та зупинні пункти Мовчанове, Кулагівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сеньківка відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Куп'янськ-Вузловий - Тополі, Тополі - Куп'янськ-Вузловий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сеньківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6625 Тополі Куп'янськ 06.00 1 хв  06.01 Курсує щоденно - переглянути
6628 Куп'янськ Тополі 09.04 1 хв  09.05 Курсує щоденно - переглянути
6632 Куп'янськ Тополі 17.35 1 хв  17.36 Курсує щоденно - переглянути
6631 Тополі Куп'янськ 18.59 1 хв  19.00 Курсує щоденно - переглянути
6634 Куп'янськ Тополі 21.03 1 хв  21.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сеньківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сеньківка