У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шабо
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шабо:

Актуальний розклад електричок по станції Шабо містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шабо з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Білгород-Дністровський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 59 хв до пункту призначення Білгород-Дністровський. Найближчі станції та зупинні пункти Тіра, Прибережне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шабо відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Одеса-Головна - Білгород-Дністровський, Білгород-Дністровський - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шабо відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6342 Білгород-Дністровський Одеса 05.23 1 хв  05.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6304 Одеса Білгород-Дністровський 10.54 1 хв  10.55 Курсує щоденно - переглянути
6346 Білгород-Дністровський Одеса 13.52 1 хв  13.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6308 Одеса Білгород-Дністровський 16.15 1 хв  16.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6348 Білгород-Дністровський Одеса 16.54 3 хв  16.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6310 Одеса Білгород-Дністровський 19.58 1 хв  19.59 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шабо можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шабо