У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шалимівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шалимівка:

Актуальний розклад електричок по станції Шалимівка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шалимівка з такими станціями і населеними пунктами як Конотоп, Зернове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 31 хв до пункту призначення Конотоп. Найближчі станції та зупинні пункти Зернове, 515 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шалимівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Зернове - Конотоп, Конотоп - Зернове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шалимівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6541 Зернове Конотоп 04.24 1 хв  04.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6542 Конотоп Зернове 11.06 1 хв  11.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6543 Зернове Конотоп 11.41 1 хв  11.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6544 Конотоп Зернове 15.57 1 хв  15.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6545 Зернове Конотоп 16.30 1 хв  16.31 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шалимівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шалимівка