У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шапарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шапарівка:

Актуальний розклад електричок по станції Шапарівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шапарівка з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Попасна, Сватово. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 19 хв до пункту призначення Сватово. Найближчі станції та зупинні пункти Кислівка, 838 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шапарівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Куп'янськ-Вузловий - Сватово, Попасна - Куп'янськ-Вузловий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шапарівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6330 Сватово Куп'янськ 06.05 1 хв  06.06 Курсує щоденно - переглянути
6329 Куп'янськ Попасна 10.38 1 хв  10.39 Курсує щоденно - переглянути
6442 Попасна Куп'янськ 14.01 1 хв  14.02 Курсує щоденно - переглянути
6337 Куп'янськ Сватово 18.18 1 хв  18.19 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шапарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шапарівка