У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Щебенка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Щебенка:

Актуальний розклад електричок по станції Щебенка містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Щебенка з такими станціями і населеними пунктами як Макіївка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 41 хв до пункту призначення Макіївка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Виноградники, 1092 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Щебенка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дебальцеве - Макіївка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Щебенка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6302/6301 Дебальцеве Макіївка 06.16 1 хв  06.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6212 Дебальцеве Макіївка 08.28 6 хв  08.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6226/6225 Дебальцеве Макіївка 17.25 16 хв  17.41 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Щебенка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Щебенка