У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шманьківчики
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шманьківчики:

Актуальний розклад електричок по станції Шманьківчики містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шманьківчики з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Борщів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 54 хв до пункту призначення Борщів. Найближчі станції та зупинні пункти Залісся, Пастуше. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шманьківчики відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Борщів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шманьківчики відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Борщів Тернопіль 03.50 1 хв  03.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6279 Тернопіль Борщів 23.53 1 хв  23.54 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шманьківчики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шманьківчики