У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шоломськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шоломськ:

Актуальний розклад електричок по станції Шоломськ містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шоломськ з такими станціями і населеними пунктами як Велідники. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 17 хв до пункту призначення Велідники. Найближчі станції та зупинні пункти Овруч, Квітневий. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шоломськ відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Велідники. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шоломськ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
874-873 Коростень Велідники 19.16 1 хв  19.17 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шоломськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шоломськ