У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шипувате
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шипувате:

Актуальний розклад електричок по станції Шипувате містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шипувате з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Вовчанськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 16 хв до пункту призначення Вовчанськ. Найближчі станції та зупинні пункти Березники, Прилютове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шипувате відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Куп'янськ-Вузловий - Вовчанськ, Вовчанськ - Куп'янськ-Вузловий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шипувате відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6551 Вовчанськ Куп'янськ 04.48 2 хв  04.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6562 Куп'янськ Вовчанськ 09.57 2 хв  09.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6563 Вовчанськ Куп'янськ 13.57 1 хв  13.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6858 Куп'янськ Вовчанськ 15.06 1 хв  15.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6859 Вовчанськ Куп'янськ 19.14 3 хв  19.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6556 Куп'янськ Вовчанськ 22.14 2 хв  22.16 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шипувате можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шипувате