З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Слов'янка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Слов'янка:

Актуальний розклад електричок по станції Слов'янка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Слов'янка з такими станціями і населеними пунктами як Красний Лиман, Авдіївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 49 хв до пункту призначення Авдіївка. Найближчі станції та зупинні пункти Роз'їзд N5, Петропавлівка, Покровськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Слов'янка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лозова - Авдіївка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Слов'янка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6331-6332- Покровськ Красний Лиман 08.03 1 хв  08.04 Курсує щоденно - переглянути
6333-6334 Лозова Авдіївка 18.48 1 хв  18.49 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Слов'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Слов'янка