З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сніги
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сніги:

Актуальний розклад електричок по станції Сніги містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сніги з такими станціями і населеними пунктами як Одноробівка, Золочів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 13 хв до пункту призначення Золочів. Найближчі станції та зупинні пункти Світличний, Муравський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сніги відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Одноробівка - Золочів, Золочів - Одноробівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сніги відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6104 Золочів Одноробівка 04.15 1 хв  04.16 Курсує щоденно - переглянути
6103 Одноробівка Золочів 05.08 1 хв  05.09 Курсує щоденно - переглянути
6108 Золочів Одноробівка 10.54 1 хв  10.55 Курсує щоденно - переглянути
6107 Одноробівка Золочів 17.12 1 хв  17.13 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сніги можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сніги