З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сновськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Сновськ:

Розклад поїздів по станції Сновськ включає в себе 4 поїздів за такими напрямками як Запоріжжя-1, Мінськ-Пас., Гомель-Пас., в сумі зі станції Сновськ можна виїхати за 3 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Запоріжжя-1 - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 15 г 22 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 18 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 13 г 56 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Сновськ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Сновськ, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
856Б Гомель Сновськ 11.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 15.07 15 хв  15.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 15.10 15 хв  15.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
855К Сновськ Гомель 16.07 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Сновськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сновськ