У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сновськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сновськ:

Актуальний розклад електричок по станції Сновськ містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сновськ з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Городня. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 13 г 30 хв до пункту призначення Бахмач-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Щимель, Камка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сновськ відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Сновськ - Городня, Бахмач-Пас. - Сновськ, Сновськ - Бахмач-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сновськ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Сновськ Бахмач 05.00 Курсує щоденно - переглянути
6501 Бахмач Сновськ 10.50 Курсує щоденно - переглянути
6521 Сновськ Городня 11.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6522 Городня Сновськ 13.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6504 Сновськ Бахмач 13.30 Курсує щоденно - переглянути
6503 Бахмач Сновськ 22.45 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сновськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сновськ