У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сновськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Сновськ:

Розклад поїздів по станції Сновськ включає в себе 8 поїздів за такими напрямками як Мінськ-Пас., Запоріжжя-1, Гомель-Пас., Новоолексіївка, Бердянськ, в сумі зі станції Сновськ можна виїхати за 5 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Мінськ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 14 г 25 хв і прибуває в пункт призначення о 23 г 50 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 9 г 25 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Сновськ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Сновськ, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
856Б Гомель Сновськ 11.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 14.10 15 хв  14.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 15.07 15 хв  15.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
100П Новоолексіївка Мінськ 15.10 15 хв  15.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Мінськ 15.10 15 хв  15.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
855К Сновськ Гомель 16.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Новоолексіївка 16.07 15 хв  16.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Бердянськ 16.07 15 хв  16.22 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Сновськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сновськ