У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Солов'ївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Солов'ївка:

Актуальний розклад електричок по станції Солов'ївка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Солов'ївка з такими станціями і населеними пунктами як П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 07 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Королівка, Щаслива. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Солов'ївка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як П'ятихатки-Пас. - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Солов'ївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Знам'янка П'ятихатки 09.39 1 хв  09.40 Курсує щоденно - переглянути
6001 П'ятихатки Знам'янка 15.06 1 хв  15.07 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Солов'ївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Солов'ївка