У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Спицин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Спицин:

Актуальний розклад електричок по станції Спицин містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Спицин з такими станціями і населеними пунктами як Люботин, Харків-Пас., Суми, Мерчик, Смородине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 29 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти Яблучне, Куп'єваха. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Спицин відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Смородине - Люботин, Люботин - Суми, Смородине - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Спицин відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6266 Смородине Люботин 04.17 1 хв  04.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6266 Смородине Харків 04.17 1 хв  04.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6267* Люботин Суми 11.25 1 хв  11.26 Курсує щоденно - переглянути
6268* Суми Мерчик 16.32 1 хв  16.33 Курсує щоденно - переглянути
6265 Мерчик Смородине 20.28 1 хв  20.29 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Спицин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Спицин