У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Спицин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Спицин:

Актуальний розклад електричок по станції Спицин містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Спицин з такими станціями і населеними пунктами як Люботин, Боромля. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 52 хв до пункту призначення Боромля. Найближчі станції та зупинні пункти Яблучне, Куп'єваха. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Спицин відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Люботин - Боромля. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Спицин відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6262 Боромля Люботин 07.27 1 хв  07.28 Курсує щоденно - переглянути
6261 Люботин Боромля 16.51 1 хв  16.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Спицин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Спицин