У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Спицин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Спицин:

Актуальний розклад електричок по станції Спицин містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Спицин з такими станціями і населеними пунктами як Люботин, Смородине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 49 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти Яблучне, Куп'єваха. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Спицин відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Люботин - Смородине. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Спицин відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6262 Смородине Люботин 07.09 1 хв  07.10 Курсує щоденно - переглянути
6261 Люботин Смородине 15.48 1 хв  15.49 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Спицин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Спицин