У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стеблянки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стеблянки:

Актуальний розклад електричок по станції Стеблянки містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Стеблянки з такими станціями і населеними пунктами як Лебединська, Суми, Ворожба-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 09 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Вистороп, Гарбузівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Стеблянки відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лебединська - Ворожба-Пас., Суми - Лебединська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стеблянки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6888 Ворожба Лебединська 07.15 1 хв  07.16 Курсує щоденно - переглянути
6887 Лебединська Суми 09.12 1 хв  09.13 Курсує щоденно - переглянути
6890 Суми Лебединська 16.14 1 хв  16.15 Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Ворожба 18.08 1 хв  18.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Стеблянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Стеблянки