У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Степанівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Степанівка:

Актуальний розклад електричок по станції Степанівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Степанівка з такими станціями і населеними пунктами як Конотоп, Ворожба-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 42 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Путивль, Путійська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Степанівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Конотоп - Ворожба-Пас., Ворожба-Пас. - Конотоп. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Степанівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6301 Ворожба Конотоп 06.00 1 хв  06.01 Курсує щоденно - переглянути
6304 Конотоп Ворожба 11.01 1 хв  11.02 Курсує щоденно - переглянути
6303 Ворожба Конотоп 13.40 1 хв  13.41 Курсує щоденно - переглянути
6306 Конотоп Ворожба 19.41 1 хв  19.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Степанівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Степанівка