У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Страшів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Страшів:

Актуальний розклад електричок по станції Страшів містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Страшів з такими станціями і населеними пунктами як Сарни, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 30 хв до пункту призначення Коростень. Найближчі станції та зупинні пункти Клесів, Сарни. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Страшів відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Сарни, Сарни - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Страшів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6481 Коростень Сарни 13.01 1 хв  13.02 Курсує щоденно - переглянути
6482 Сарни Коростень 14.29 1 хв  14.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Страшів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Страшів