У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стрий-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стрий-2:

Актуальний розклад електричок по станції Стрий-2 містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Стрий-2 з такими станціями і населеними пунктами як Стрий. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 09 г 58 хв до пункту призначення Стрий. Найближчі станції та зупинні пункти Нежухів, Стрий. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Стрий-2 відправляються або прибувають вранці - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Самбір - Стрий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стрий-2 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6134 Самбір Стрий 09.53 5 хв  09.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Стрий-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Стрий-2