У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сурське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сурське:

Актуальний розклад електричок по станції Сурське містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сурське з такими станціями і населеними пунктами як Апостолове, Дніпро-Лоцманська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 13 хв до пункту призначення Апостолове. Найближчі станції та зупинні пункти 223 Км, 229 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сурське відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Лоцманська - Апостолове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сурське відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6405* Дніпро Апостолове 09.03 2 хв  09.05 Курсує щоденно - переглянути
6408* Апостолове Дніпро 18.22 5 хв  18.27 Курсує щоденно - переглянути
6409 Дніпро Апостолове 21.11 2 хв  21.13 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сурське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сурське