У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сватове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Сватове:

Розклад поїздів по станції Сватове включає в себе 14 поїздів за такими напрямками як Лисичанськ, Попасна, Ужгород, Жмеринка-Пас., Хмельницький, в сумі зі станції Сватове можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Лисичанськ - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 48 хв і прибуває в пункт призначення о 04 г 15 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 27 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Сватове.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Сватове, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
045Л Ужгород Сватове 02.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 02.45 3 хв  02.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
020КЛ Київ Сватове 08.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
020КЛ Київ Попасна 08.24 2 хв  08.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 08.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 08.20 8 хв  08.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 12.18 2 хв  12.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 12.18 2 хв  12.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Лисичанськ 14.02 2 хв  14.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Лисичанськ Жмеринка 16.37 2 хв  16.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 16.37 2 хв  16.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Д Лисичанськ Одеса 18.32 2 хв  18.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
020ДП Попасна Київ 21.40 2 хв  21.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
020ДП Сватове Київ 21.42 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Сватове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сватове