У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сирове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сирове:

Актуальний розклад електричок по станції Сирове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сирове з такими станціями і населеними пунктами як Подільськ-Жм., Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 39 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Пост 92 Км, 85 Км, 97 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сирове відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Подільськ-Жм., Подільськ-Жм. - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сирове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6603 Помічна Подільськ 08.50 1 хв  08.51 Курсує щоденно - переглянути
6602 Подільськ Помічна 09.10 1 хв  09.11 Курсує щоденно - переглянути
6601 Помічна Подільськ 16.24 1 хв  16.25 Курсує щоденно - переглянути
6604 Подільськ Помічна 17.38 1 хв  17.39 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сирове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сирове