У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сиваш
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сиваш:

Актуальний розклад електричок по станції Сиваш містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сиваш з такими станціями і населеними пунктами як Генічеськ, Запоріжжя-2, Мелітополь. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 02 хв до пункту призначення Мелітополь. Найближчі станції та зупинні пункти Чонгар. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сиваш відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Запоріжжя-2 - Сиваш, Мелітополь - Сиваш, Сиваш - Генічеськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сиваш відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6909-6907 Запоріжжя Сиваш 10.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6907 Мелітополь Сиваш 10.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6906-6905 Сиваш Генічеськ 10.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6908-6910 Сиваш Запоріжжя 14.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6908 Сиваш Мелітополь 14.02 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сиваш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сиваш