У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тарасівка,Кіровоградська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тарасівка:

Актуальний розклад електричок по станції Тарасівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тарасівка з такими станціями і населеними пунктами як П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 51 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Щаслива, Зелена. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тарасівка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як П'ятихатки-Пас. - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тарасівка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Тарасівка - Знам'янка від 32.00 грн. (80.0 км)

  • Тарасівка - Олександрія від 20.00 грн. (35.0 км)

  • Тарасівка - П'ятихатки від 15.90 грн. (24.0 км)

  • Тарасівка - Користівка від 23.00 грн. (45.0 км)

  • Тарасівка - Зелена від 14.00 грн. (7.0 км)

  • Тарасівка - Пантаївка від 30.00 грн. (65.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Знам'янка П'ятихатки 09.35 1 хв  09.36 Курсує щоденно - переглянути
6001* П'ятихатки Знам'янка 14.50 1 хв  14.51 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тарасівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тарасівка,Кіровоградська обл.