У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Терехівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Терехівка:

Розклад поїздів по станції Терехівка включає в себе 8 поїздів за такими напрямками як Сновськ, Запоріжжя-1, Новоолексіївка, Бердянськ, Мінськ-Пас., в сумі зі станції Терехівка можна виїхати за 6 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Мінськ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 18 г 00 хв і прибуває в пункт призначення о 23 г 50 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 50 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Терехівка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Терехівка, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
856Б Гомель Сновськ 09.16 30 хв  09.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 13.29 30 хв  13.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Новоолексіївка 13.29 30 хв  13.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Бердянськ 13.29 30 хв  13.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Мінськ 17.30 30 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 17.30 30 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
100П Новоолексіївка Мінськ 17.30 30 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
855К Сновськ Гомель 19.38 25 хв  20.03 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Терехівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Терехівка