У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Терешківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Терешківка:

Актуальний розклад електричок по станції Терешківка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Терешківка з такими станціями і населеними пунктами як Сула, Гадяч. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 08 г 39 хв до пункту призначення Гадяч. Найближчі станції та зупинні пункти 7 Км, Мазурівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Терешківка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кременчук - Сула, Кременчук - Гадяч. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Терешківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6683 Кременчук Сула 08.38 1 хв  08.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6683 Кременчук Гадяч 08.38 1 хв  08.39 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Терешківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Терешківка