У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тересин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тересин:

Актуальний розклад електричок по станції Тересин містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тересин з такими станціями і населеними пунктами як Борщів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 00 г 45 хв до пункту призначення Борщів. Найближчі станції та зупинні пункти Жилинці, Борщів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тересин відправляються або прибувають вночі - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Борщів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тересин відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6279 Тернопіль Борщів 00.44 1 хв  00.45 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тересин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тересин

Від станції Тересин можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Тересин