У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернівка-Миколаївська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тернівка-Миколаївська:

Актуальний розклад електричок по станції Тернівка-Миколаївська містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тернівка-Миколаївська з такими станціями і населеними пунктами як Колосівка, Миколаїв Вантажний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 10 хв до пункту призначення Миколаїв Вантажний. Найближчі станції та зупинні пункти 90 Км, Баловне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тернівка-Миколаївська відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Колосівка - Миколаїв Вантажний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тернівка-Миколаївська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002-6001 Миколаїв Колосівка 10.08 2 хв  10.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6004-6003 Колосівка Миколаїв 15.08 2 хв  15.10 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тернівка-Миколаївська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тернівка-Миколаївська