У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Терпіння
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Терпіння:

Актуальний розклад електричок по станції Терпіння містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Терпіння з такими станціями і населеними пунктами як Новоолексіївка, Сиваш, Мелітополь. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 23 хв до пункту призначення Мелітополь. Найближчі станції та зупинні пункти Ланкоскладальне, Обільна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Терпіння відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Канцерівка - Мелітополь, Запоріжжя-2 - Новоолексіївка, Запоріжжя-2 - Сиваш. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Терпіння відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6909-6907 Запоріжжя Новоолексіївка 07.17 1 хв  07.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6909-6907 Запоріжжя Сиваш 07.17 1 хв  07.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508-6507 Канцерівка Мелітополь 10.26 1 хв  10.27 Курсує щоденно - переглянути
6521 Запоріжжя Мелітополь 20.22 1 хв  20.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Терпіння можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Терпіння