У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тік
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тік:

Актуальний розклад електричок по станції Тік містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тік з такими станціями і населеними пунктами як Кривий Ріг, Нікополь, Тимкове, Кривий Ріг-Головний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 52 хв до пункту призначення Кривий Ріг-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти Підстепне, 47 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тік відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кривий Ріг - Нікополь, Нікополь - Тимкове, Нікополь - Кривий Ріг. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тік відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6471 Нікополь Кривий Ріг 05.59 1 хв  06.00 Курсує щоденно - переглянути
6472 Кривий Ріг Нікополь 10.29 1 хв  10.30 Курсує щоденно - переглянути
6485* Нікополь Тимкове 10.55 1 хв  10.56 Курсує щоденно - переглянути
6476* Тимкове Нікополь 18.39 1 хв  18.40 Курсує щоденно - переглянути
6479 Нікополь Кривий Ріг 18.51 1 хв  18.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тік можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тік