У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тіра
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тіра:

Актуальний розклад електричок по станції Тіра містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тіра з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Білгород-Дністровський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 31 хв до пункту призначення Білгород-Дністровський. Найближчі станції та зупинні пункти Білгород-Дністровський, Шабо. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тіра відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Одеса-Головна - Білгород-Дністровський, Білгород-Дністровський - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тіра відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6341 Білгород-Дністровський Одеса 05.27 1 хв  05.28 Курсує щоденно - переглянути
6304 Одеса Білгород-Дністровський 10.59 1 хв  11.00 Курсує щоденно - переглянути
6347 Білгород-Дністровський Одеса 17.05 1 хв  17.06 Курсує щоденно - переглянути
6310 Одеса Білгород-Дністровський 19.30 1 хв  19.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тіра можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тіра