У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тополі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тополі:

Актуальний розклад електричок по станції Тополі містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тополі з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 23 хв до пункту призначення Куп'янськ-Вузловий. Найближчі станції та зупинні пункти Лиманська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тополі відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Куп'янськ-Вузловий - Тополі, Тополі - Куп'янськ-Вузловий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тополі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6625 Тополі Куп'янськ 05.23 Курсує щоденно - переглянути
6628 Куп'янськ Тополі 09.45 Курсує щоденно - переглянути
6632 Куп'янськ Тополі 18.10 Курсує щоденно - переглянути
6631 Тополі Куп'янськ 18.23 Курсує щоденно - переглянути
6634 Куп'янськ Тополі 21.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тополі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тополі