У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Торохтяний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Торохтяний:

Актуальний розклад електричок по станції Торохтяний містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Торохтяний з такими станціями і населеними пунктами як Кириківка, Ворожба-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 26 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Білопілля, 15 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Торохтяний відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Смородине - Ворожба-Пас., Ворожба-Пас. - Кириківка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Торохтяний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6012 Ворожба Кириківка 06.25 1 хв  06.26 Курсує щоденно - переглянути
6009 Смородине Ворожба 09.33 1 хв  09.34 Курсує щоденно - переглянути
6010 Ворожба Кириківка 15.25 1 хв  15.26 Курсує щоденно - переглянути
6011 Смородине Ворожба 18.33 1 хв  18.34 Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Ворожба 21.25 1 хв  21.26 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Торохтяний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Торохтяний