У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Туркули
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Туркули:

Актуальний розклад електричок по станції Туркули містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Туркули з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Біла Криниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 52 хв до пункту призначення Біла Криниця. Найближчі станції та зупинні пункти Новопавлівка, Євгенівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Туркули відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Біла Криниця. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Туркули відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Туркули - Миколаїв від 32.00 грн. (77.0 км)

  • Туркули - Снігурівка від 14.00 грн. (10.0 км)

  • Туркули - Біла Криниця від 20.00 грн. (40.0 км)

  • Туркули - Березнегувате від 15.90 грн. (20.0 км)

  • Туркули - Нове Садівництво від 32.00 грн. (71.0 км)

  • Туркули - Депо від 30.00 грн. (67.0 км)

  • Туркули - Любине від 15.90 грн. (21.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6321 Біла Криниця Миколаїв 05.10 2 хв  05.12 Курсує щоденно - переглянути
6322 Миколаїв Біла Криниця 19.50 2 хв  19.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Туркули можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Туркули