У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Туркули
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Туркули:

Актуальний розклад електричок по станції Туркули містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Туркули з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Апостолове, Херсон. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 05 хв до пункту призначення Апостолове. Найближчі станції та зупинні пункти Новопавлівка, Євгенівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Туркули відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Херсон - Апостолове, Апостолове - Миколаїв Вантажний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Туркули відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6721 Апостолове Миколаїв 05.27 2 хв  05.29 Курсує щоденно - переглянути
6702 Херсон Апостолове 10.16 2 хв  10.18 Курсує щоденно - переглянути
6701 Апостолове Херсон 16.09 5 хв  16.14 Курсує щоденно - переглянути
6722 Миколаїв Апостолове 19.01 4 хв  19.05 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Туркули можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Туркули