У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Учнівський,Луганська обл. Сватівський район
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Учнівський:

Актуальний розклад електричок по станції Учнівський містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Учнівський з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Попасна, Сватово. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 10 хв до пункту призначення Сватово. Найближчі станції та зупинні пункти Кривошиївка, Куземівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Учнівський відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Сватово - Куп'янськ-Вузловий, Куп'янськ-Вузловий - Попасна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Учнівський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6330 Сватово Куп'янськ 05.26 1 хв  05.27 Курсує щоденно - переглянути
6329 Куп'янськ Попасна 11.13 1 хв  11.14 Курсує щоденно - переглянути
6442 Попасна Куп'янськ 13.24 1 хв  13.25 Курсує щоденно - переглянути
6337 Куп'янськ Сватово 19.09 1 хв  19.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Учнівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Учнівський,Луганська обл. Сватівський район