У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Учнівський,Луганська обл. Сватівський район
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Учнівський:

Актуальний розклад електричок по станції Учнівський містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Учнівський з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Сватово, Попасна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 10 хв до пункту призначення Сватово. Найближчі станції та зупинні пункти Кривошиївка, Куземівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Учнівський відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Куп'янськ-Вузловий - Сватово, Лисичанськ - Куп'янськ-Вузловий, Куп'янськ-Вузловий - Попасна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Учнівський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6330 Лисичанськ Куп'янськ 05.15 1 хв  05.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6329 Куп'янськ Сватово 09.43 1 хв  09.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6329 Куп'янськ Попасна 09.43 1 хв  09.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6338 Сватово Куп'янськ 13.24 1 хв  13.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6337 Куп'янськ Сватово 19.09 1 хв  19.10 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Учнівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Учнівський,Луганська обл. Сватівський район