У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Улянівка,Сумська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Улянівка:

Актуальний розклад електричок по станції Улянівка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Улянівка з такими станціями і населеними пунктами як Смородине, Ворожба-Пас., Кириківка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 26 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти 15 Км, Вири. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Улянівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Смородине - Ворожба-Пас., Ворожба-Пас. - Кириківка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Улянівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6012* Ворожба Смородине 06.40 1 хв  06.41 Курсує щоденно - переглянути
6009 Смородине Ворожба 09.20 1 хв  09.21 Курсує щоденно - переглянути
6010 Ворожба Кириківка 15.38 1 хв  15.39 Курсує щоденно - переглянути
6011 Смородине Ворожба 18.40 1 хв  18.41 Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Ворожба 21.25 1 хв  21.26 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Улянівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Улянівка,Сумська обл.