У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вадим
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вадим:

Актуальний розклад електричок по станції Вадим містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Вадим з такими станціями і населеними пунктами як Херсон. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 22 хв до пункту призначення Херсон. Найближчі станції та зупинні пункти Каланчак. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Вадим відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вадим - Херсон, Херсон - Вадим. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вадим відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6578 Вадим Херсон 04.35 Курсує щоденно - переглянути
6573 Херсон Вадим 11.05 Курсує щоденно - переглянути
6574 Вадим Херсон 16.22 Курсує щоденно - переглянути
6577 Херсон Вадим 23.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Вадим можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вадим