У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Варварівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Варварівка:

Актуальний розклад електричок по станції Варварівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Варварівка з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний, Лозова, Синельникове-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 22 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти 969 Км, 978 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Варварівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лозова - Дніпро-Головний, Дніпро-Головний - Лозова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Варварівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6277 Лозова Дніпро 06.50 1 хв  06.51 Курсує щоденно - переглянути
6272 Дніпро Лозова 07.24 1 хв  07.25 Курсує щоденно - переглянути
6291 Лозова Синельникове 18.36 1 хв  18.37 Курсує щоденно - переглянути
6280 Дніпро Лозова 19.21 1 хв  19.22 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Варварівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Варварівка