У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Великі Копані
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Великі Копані:

Актуальний розклад електричок по станції Великі Копані містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Великі Копані з такими станціями і населеними пунктами як Херсон, Вадим. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 31 хв до пункту призначення Вадим. Найближчі станції та зупинні пункти Сад, Раденське. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Великі Копані відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вадим - Херсон, Херсон - Вадим. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Великі Копані відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6578 Вадим Херсон 06.05 2 хв  06.07 Курсує щоденно - переглянути
6573 Херсон Вадим 09.34 2 хв  09.36 Курсує щоденно - переглянути
6574 Вадим Херсон 17.52 2 хв  17.54 Курсує щоденно - переглянути
6577 Херсон Вадим 21.29 2 хв  21.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Великі Копані можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Великі Копані