У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Віринський завод
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Віринський завод:

Актуальний розклад електричок по станції Віринський завод містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Віринський завод з такими станціями і населеними пунктами як Смородине, Суми. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 55 хв до пункту призначення Суми. Найближчі станції та зупинні пункти 7 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Віринський завод відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Суми - Віринський завод, Віринський завод - Суми. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Віринський завод відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6891 Суми Віринський завод 05.10 Курсує щоденно - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 05.40 Курсує щоденно - переглянути
6855 Суми Віринський завод 18.35 Курсує щоденно - переглянути
6856 Віринський завод Суми 18.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Віринський завод можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Віринський завод