У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворота КМЗ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ворота КМЗ:

Актуальний розклад електричок по станції Ворота КМЗ містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ворота КМЗ з такими станціями і населеними пунктами як Краматорськ, Лозова, Слов'янськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 05 хв до пункту призначення Слов'янськ. Найближчі станції та зупинні пункти Заводський, Краматорськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ворота КМЗ відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лозова - Краматорськ, Краматорськ - Слов'янськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ворота КМЗ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6801 Слов'янськ Краматорськ 07.33 1 хв  07.34 Курсує щоденно - переглянути
6802 Краматорськ Лозова 07.59 1 хв  08.00 Курсує щоденно - переглянути
6803 Лозова Краматорськ 16.38 1 хв  16.39 Курсує щоденно - переглянути
6804 Краматорськ Слов'янськ 17.04 1 хв  17.05 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ворота КМЗ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ворота КМЗ