У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворота КМЗ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ворота КМЗ:

Актуальний розклад електричок по станції Ворота КМЗ містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ворота КМЗ з такими станціями і населеними пунктами як Кіндратівка, Слов'янськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 29 хв до пункту призначення Слов'янськ. Найближчі станції та зупинні пункти Заводський, Краматорськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ворота КМЗ відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Слов'янськ - Кіндратівка, Кіндратівка - Слов'янськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ворота КМЗ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6703 Слов'янськ Кіндратівка 06.24 1 хв  06.25 Курсує щоденно - переглянути
6704 Кіндратівка Слов'янськ 07.52 1 хв  07.53 Курсує щоденно - переглянути
6705* Слов'янськ Кіндратівка 16.59 1 хв  17.00 Курсує щоденно - переглянути
6706* Кіндратівка Слов'янськ 18.28 1 хв  18.29 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ворота КМЗ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ворота КМЗ