У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вовчанськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вовчанськ:

Актуальний розклад електричок по станції Вовчанськ містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Вовчанськ з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 38 хв до пункту призначення Куп'янськ-Вузловий. Найближчі станції та зупинні пункти Гарбузівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Вовчанськ відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Куп'янськ-Вузловий - Вовчанськ, Вовчанськ - Куп'янськ-Вузловий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вовчанськ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Вовчанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вовчанськ