З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вроцлав
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Вроцлав:

Розклад поїздів по станції Вроцлав включає в себе 4 поїздів за такими напрямками як Львів, Київ-Пас., в сумі зі станції Вроцлав можна виїхати за 2 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 17 г 00 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 10 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 13 г 10 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Вроцлав.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Вроцлав, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Вроцлав Головний

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
749Д Київ Вроцлав 10.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
051Л Львів Вроцлав 10.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
052Л Вроцлав Львів 17.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
052Л Вроцлав Київ 17.08 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Вроцлав можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вроцлав

Від станції Вроцлав можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Вроцлав