У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вирівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вирівка:

Актуальний розклад електричок по станції Вирівка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Вирівка з такими станціями і населеними пунктами як Хутір-Михайлівський, Конотоп. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 37 хв до пункту призначення Конотоп. Найближчі станції та зупинні пункти Конотоп, Ріка Сейм. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Вирівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Хутір-Михайлівський - Конотоп, Конотоп - Хутір-Михайлівський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вирівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6542 Конотоп Хутір-Михайлівський 06.51 1 хв  06.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6541 Хутір-Михайлівський Конотоп 09.19 1 хв  09.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6543 Хутір-Михайлівський Конотоп 11.36 1 хв  11.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6544 Конотоп Хутір-Михайлівський 12.31 1 хв  12.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6546 Конотоп Хутір-Михайлівський 15.21 1 хв  15.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6545 Хутір-Михайлівський Конотоп 17.36 1 хв  17.37 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Вирівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вирівка