У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Високопілля
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Високопілля:

Актуальний розклад електричок по станції Високопілля містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Високопілля з такими станціями і населеними пунктами як Апостолове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 09 хв до пункту призначення Апостолове. Найближчі станції та зупинні пункти Дубки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Високопілля відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Високопілля - Апостолове, Апостолове - Високопілля. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Високопілля відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6701 Апостолове Високопілля 06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6702 Високопілля Апостолове 07.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6703 Апостолове Високопілля 19.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6704 Високопілля Апостолове 20.09 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Високопілля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Високопілля